İade İşlemini Nasıl Yapabilirim

Teslim aldığınız ürünü faturası ile birlikte fatura altındaki iade bölümü gerekli bilgiler ve iade sebebinizi açıklayarak ürünü teslim aldığınız kargo firmasına gelen adrese veya kuruyemis.com olarak iade edebilirsiniz.

İade Politikanız Nedir?

Ürünün size ulaştıktan sonra en geç 3 gün içerisinde iade edilmesi gerekmektedir. Gıda ürünleri olması dolayısı ile bozulma nemlenme vb. durumlara maruz kalabildiğinden 3 gün içerisinde ürünün kargo firmasına iade edilmesi gerekmektedir.

Ürünü iade işleminiz sırasında göndereceğiniz ürünün kullanılmamış veya tüketilmemiş olmasına dikkat edilmedilir. Aksi durumlarda iade süreçlerinde sorun oluşabilmektedir.

İptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak

İptal veya iade ettiğiniz ürününün tarafımıza ulaşmasının ardından kontrol işlemleri yapıldıktan sonra 2-10 işgünü içerisinde ücret iadesi  gerçekleştirilicektir.

Siparişlerimi nasıl takip edebilirim?

Siparişlerinizi üye hesabınıza giriş yaparak siparişlerim bölümünden takibini sağlayabilir veya Whatsapp hattımız üzerinden destek alabilirsiniz.

 

Siparişim Ne Zaman Tarafıma Ulaşır

Siparişiniz 24 Saat içerisinde kargo verilir ve bulundugunuz konum özelliklerine göre kargo firması 2-3 işgünü içerisinde ürünü teslim edebilmektedir.

Siparişim Ben Adresimde Yokken Gelmiş

Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi şubenizden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır.


• 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almazsanız siparişiniz  iade edilir.

Kredi Kartı İle Ödeme Yaparken Güvende miyim?

Evet tamamen güvendesiniz. 
 

• Sitemizde en yüksek güvenlik sistemi olan yeşil bar uygulaması bulunmaktadır, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılır.

 

• Alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileriniz hiçbir şekilde kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez.

 

• Banka kartı ile yaptığınız işlemlerde 3D Secure sistemi kullanılır. 3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir.

Bilgilendirme
Sepete Eklendi.Sepete Git