TRİX Oyun Hamuru Seti 6'lı

Fiyat :
49,90 TL-25,00 TL
Adet :
guvenlihizli
 • Çocuklarınızın zihinsel gelişimini hayal gücünü geliştirecek ve katkı sağlayacaktır

  Oyun hamurlarımızı insan sağlığını korumak maksadıyla buğday unundan üretiyoruz.Paket ile birlikte tüm bileşenler ve hamur test edilmiş olup insan sağlığına zararı olabilecek kimyasal maddelere karşı gerekli tedbirler alınmıştır.

  Kullanım :

  Oyun hamuru yapısı gereği açıkta bırakıldığı taktirde ortamın ısısı ve nem oranına bağlı olarak 3-4 saat sonra kuruma eğilimi gösterebilir. Bunun için oynandıktan sonra kapalı şekilde muhafaza ediniz. Kapalı bir şekilde muhafaza edilen oyun hamurunu haftalarca kullanabilirsiniz. Avuç içini dolduracak büyüklükteki oyun hamuru dışarıda kaldığı zaman sadece dış yapısı kuruma eğilimi gösterir. Böyle bir durumda bir kaç damla temiz su ekleyerek veya ıslatılmış mendile sararak eski formuna dönüştürebilirsiniz.

  Temizlenmesi :

  Sert yüzeylerden temizlemek için ıslak bir bezle silmeniz yeterlidir. Sıcak su kullanmayınız. Tekstil ve halı gibi malzemelerin liflerine giren hamuru çıkarmak için hamurun kurumasını bekleyiniz. Kuruma gerçekleştikten sonra sert bir fırça ile alanı çitileyiniz. Ardından elektrik süpürgesiyle tamamen kuruyan oyun hamurunu temizleyebilirsiniz. Elektrik süpürgesinin nüfuz edemediği halılar veya tekstil malzemeleri için deterjanlı ılık su kullanabilirsiniz.

Bilgilendirme
Sepete Eklendi.Sepete Git